Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací

Kvalitní hovězí maso Anguso Poctivé mléčné produkty Farmilk

Úvod>Mlékárna

IMG_1517.JPGVážení zákazníci,

dovolte nám, abychom Vám představili naši IMG_1514.JPGfarmářskou minimlékárnu, ve které připravujeme chutné domácí sýry,  lahodné jogurty, šlehané tvarohy, zákysy a další dobrůtky!

Myšlenka vzniku farmářské minimlékárny byla iniciována neustále se zvyšující poptávkou po kvalitních mléčných produktech české provenience. A protože IMG_1516 – kopie.JPGzemědělská společnost SAM_1984.JPGFarmers vyrábí kvalitní syrové mléko, které bylo vyváženo mimo území České republiky, rozhodli se vlastníci část této produkce zpracovávat ve vlastní minimlékárně a nabídnout tak českému spotřebiteli kvalitní mléčné výrobky. Základní surovinou pro výrobu je pasterované vysoce kvalitní kravské mléko, které je nadojeno z českého plemene ČESTR.

Všechny výrobky jsou vyráběny a baleny ručně našimi IMG_1499.JPGtřemi šikovnými kolegyněmi. Veškeré zboží, které si u nás objednáte, přivezeme ZDARMA až k Vám domů! Zakoupit si je můžete také každou sobotu dopoledne na Farmářských trzích v Trutnově - Poříčí. ZDARMA nabízíme také ochutnávky našich výrobků pro větší počet osob na Vámi vybraném místě.

 

IMG_20170123_094127.jpgOchutnávky jogurtových nápojů na ZŠ IMG_4059.JPG

Od listopadu 2016 pořádáme ochutnávky jogurtových nápojů na základních školách. Děti tak mají možnost zdarma ochutat poctivé mléčné výrobky, které produkuje naše farmářská minimlékárna. Nápoje většinou nestíháme rozlévat, jak moc žákům chutnají. 

Pokud byste si přáli, abychom navštívili také vaši školu, neváhejte nás kontaktovat!          

 

Lahodné výrobky z naší mlékárny získávají prestižní ocenění

Od prosince 2014 se můžeme pyšnit národní značkou kvality "KLASA", která je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. Zaslouží si ji jen ty nejkvalitnější potravinářské a zemědělské výrobky. Naše produkty, které toto ocenění získaly,  jsou označeny logem KLASA v objednávkovém formuláři.

Nově do sbírky ocenění značkou "KLASA" přibyly také všechny jogurtové nápoje - borůvka, meruňka, čoko-višeň, černý rybíz a jogurtový nápoj bílý!

Naše sbírka "KLASA" 

V dubnu 2016 se nám podařilo získat další prestižní značku „REGIONÁLNÍ POTRAVINA“ pro zauzený sýr. Tato značka je zárukou výjimečné KVALITY a chuťových vlastností. Z celkového počtu 111 produktů, které o značku soutěžily, se pouze 8 podařilo toto ocenění získat! Vítězství pro nás bylo o to cennější, že výrobky hodnotily přísné odborné komise tvořené zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.

Těšíme se na Vaše nákupy a přejeme dobrou chuť!        

       

 

Mohlo by Vás zajímat:

Webové stránky vytvořil Acceler