Mlékárna

IMG_1514.JPGVážení zákazníci,

‌dovolte nám, abychom Vám představili naši farmářskou minimlékárnu, ve které připravujeme chutné domácí sýry,  lahodné jogurty, šlehané tvarohy, zákysy a další dobrůtky!

‌Myšlenka vzniku farmářské minimlékárny byla iniciována neustále se zvyšující poptávkou po kvalitních mléčných produktech české provenience. A protože zemědělská společnost Farmers vyrábí kvalitní syrové mléko, které bylo vyváženo mimo území České republiky, rozhodli se vlastníci část této produkce zpracovávat ve vlastní minimlékárně a nabídnout tak českému spotřebiteli kvalitní mléčné výrobky. Základní surovinou pro výrobu je pasterované vysoce kvalitní kravské  mléko, které je nadojeno z českého plemene ČESTR.

‌Všechny výrobky jsou vyráběny a baleny ručně našimi třemi šikovnými kolegyněmi. Veškeré zboží, které si u nás objednáte, přivezeme až k Vám domů! Zakoupit si je můžete také každou sobotu dopoledne na Farmářských trzích v Trutnově - Poříčí. ZDARMA nabízíme také ochutnávky našich výrobků pro větší počet osob na Vámi vybraném místě.

Ochutnávky jogurtových nápojů na ZŠ IMG_20170123_094127.jpg

Od listopadu 2016 pořádáme ochutnávky jogurtových nápojů na základních školách. Děti tak mají možnost zdarma ochutat poctivé mléčné výrobky, které produkuje naše farmářská minimlékárna. Nápoje většinou nestíháme rozlévat, jak moc žákům chutnají. 

Pokud byste si přáli, abychom navštívili také vaši školu, neváhejte nás kontaktovat!   


KLASA wall.jpgLahodné výrobky z naší mlékárny získávají prestižní ocenění

Od prosince 2014 se můžeme pyšnit národní značkou kvality "KLASA", která je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. Zaslouží si ji jen ty nejkvalitnější potravinářské a zemědělské výrobky. Naše produkty, které toto ocenění získaly,  jsou označeny logem KLASA v objednávkovém formuláři.

Nově do sbírky ocenění značkou "KLASA" přibyly také všechny jogurtové nápoje - borůvka, meruňka, čoko-višeň, černý rybíz a jogurtový nápoj bílý!

V dubnu 2016 se nám podařilo získat další prestižní značku „REGIONÁLNÍ POTRAVINA“ pro zauzený sýr. Tato značka je zárukou výjimečné KVALITY a chuťových vlastností. Z celkového počtu 111 produktů, které o značku soutěžily, se pouze 8 podařilo toto ocenění získat! Vítězství pro nás bylo o to cennější, že výrobky hodnotily přísné odborné komise tvořené zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.

Těšíme se na Vaše nákupy a přejeme dobrou chuť!